Локомотив U17 завършиха наравно 1:1 с връстниците си от Арда (Кърджали) в контрола, играна на изкуствения терен на Лаута в неделя. В двубоя участие взеха "смърфове", които по-рядко вземат участие в официалните мачове, научи Glas.bg.

Гостите откриха резултата през първата част, като кърджалийци успяха да задържат аванса си до почивката. През второто полувреме Локо заигра по-добре и изравни чрез Кръстьо Милев. Последваха силни минути за "черно-белите" , но шансът не бе на тяхна страна. Илия Смилянов можеше да отблежи след опит да прехвърли вратаря на противника, изстрелът му обаче не попадна в целта. В самия края на срещата Мирослав Христов със силен шут бе близо да донесе победата за своя тим, но топката срещна напречната греда.

Днес възпитаниците на Кириякос Георгиу ще изиграят поредна контрола. Съперник на "смърфовете" е представителният тим на Гигант (Съединение). Очаквайте подробности от срещата в Glas.bg.