След рекордния резил, Лескът се извини на феновете на Вила
Feb 14, 2016, 9:51 PM
1
130
Защитникът на Астън Вила Джолиън Лескът използва личния си профил в Twitter, за да се извини на феновете на тима след кошмарната загуба от Ливърпул с 0:6. Това бе най-тежкото поражение за тима от Бирмингам като домакин в последните 81 години.„Не съм някой, който туитва съобщения след мач, независимо дали резултатът е бил добър или лош, но днес бих искал да се извиня за представянето, личното и на отбора“, написа Лескът.„Ливърпул е и беше под добър от нас, но това не извинява нито мен, нито отбора за липсата на отдаденост през 90-те минути. Поднасям още веднъж моите извинения към феновете“, сподели още бранителят.Следващият мач на Вила е срещу Стоук Сити на „Британия“ на 27 февруари.Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай