Воденият от Илия Груев отбор на Дуисбург записа втора загуба от два мача след подновяването на първенството във Втора Бундеслига след 0:1 срещу Карлсруе.Така отборът на Груев остава последен в класирането с едва 12 точки, на 5 от мястото за бараж, а българският специалист определи поражението като черен ден за "зебрите".Единственият гол в мача падна след едва 47 секунди, а така Дуисбург допусна първа загуба на собствен терен след пет мача без поражение."Много неприятно е още в първата минута да изоставаш в резултата, не се възстановихме от това до 30-ата минута, губехме често топката и не покривахме пространствата.""Малко преди почивката си повярвахме повече и имахме няколко положения. Накрая разбира се опитахме отново да направим 1:1 и сме много разочаровани, че не успяхме.""Това е черен ден за нас и много неприятна загуба", допълни Груев.Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай