Уест Хем е отправил покана към Барселона за контролна среща, която да се проведе на 3 август, съобщават британските издания.Мачът между „чуковете“ и каталунците ще се играе на олимпийския стадион в Лондон.Желанието на Уест Хем е да представи отбора си за новия сезон в мач срещу „блаугранас“.Барселона и Уест Хем поддържат добри взаимоотношения и има голяма вероятност каталунците да приемат отправеното им предложение. Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай