Миньор Перник вече има готовност за предстоящия пролетен дял на първенството, обяви старши треньорът Йордан Самоковлийски.По думите му клубът търси попълнения само за 1-2 поста. Въпреки това отборът продължава да търси нови играчи.На състезателите са изплатени възнагражденията от миналата година. Една седмица отборът е бил на подготовка в общинската база в село Рударци."Условията са почти като за "Б" група, доволни сме от положените грижи за нас от общинското ръководство", каза още Самоковлийски.Утре "жълто-черните" играят поредната контрола. Тя ще се състои на стадиона в Крупник срещу Септември /Симитли/.В първия пролетен кръг перничани приема на "Стадиона на мира" Германея (Сапарева баня) на 21 февруари (неделя) от 14:00 часа.Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай