Шави: Загубата на Тито е най-ужасното нещо в живота ми
Feb 12, 2016, 5:54 PM
1
139
Легендата на Барселона Шави Ернандес определи загубата на Тито Виланова като най-ужасното нещо в живота му.„Без никакво съмнение най-ужасното нещо случило се до този момент в живота ми е загубата на Тито Виланова. Този ден беше отвратителен и винаги се връщам с огромна тъга към него. Това бе един много тежък удар за всички в семейството на Барселона“, коментира Шави в интервю за „Мундо Депортиво“.„Тито завинаги остава в историята на Барселона и то с огромни букви, защото при него успяхме да спечелим титлата със 100 точки“, добави бившият капита на Барселона.„Беше ми много трудно като капитан да говоря в този ден за загубата на толкова близък човек като Тито“, каза още Шави Ернандес.Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай