Синът на Михаел Шумахер – Мик ще отложи влизането си в престижните европейски серии във Формула 3 най-малко с още година.Германското издание „Шпорт Билд“ написа, че 16-годишният пилот смята да прекара още един пълен сезон във Формула 4. Наследникът на Пилето ще се състезава едновременно в германския и италианския шампионат там с отбора на Према.„Мик свърши много добра работа за нас с тестовете“, каза шефът на тима Анджело Росин. „Ние се интересуваме от възможността да работим с него и през идния сезон.“Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай