Играчите на Ботев със суха тренировка след почивката
Feb 10, 2016, 4:04 PM
1
134
Футболистите на Ботев подновиха занимания след почивния ден, който получиха във вторник. Сутрешната тренировка в сряда премина на два етапа изцяло без топка, съобщава сайтът на клуба.В нея се включиха всички футболисти, като те бяха разделени на две групи. Първата част от заниманието се изчерпа с тичане на терените на спортен комплекс "Фанатик", след което "канарчетата" продължиха със силови упражнения във фитнеса на хотела.За следобедната си тренировка Ботев ще използва за първи път различен терен. "Жълто-черните" ще се подготвят за последната контрола с Домжале на едно от игрищата на Мардан Спорт Комплекс.Те имаха планове да изиграят контрола и с черногорския Рудар, но в последния момент я отложиха и ще премерят сили само със словенците, преди да поемат пак наобратно към България. Коментирай