Това ще бъде първа проверка за столичните "железничари" в подготовката им за предстоящия пролетен полусезон в СРГ. Двата тима играха двубой и преди старта на есенния полусезон, а тогава Локо победи с 2:0. Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS
Локо София - Ботев Ихтиман на 11 февруари
Feb 10, 2016, 3:44 PM
1
139