Далтонисти ли сме в Пловдив, чудят се хората по улиците. В час пик на оживен булевард пешеходците скачаха на платното при червен светофар, без дори да се огледат, видя marica.bg. Най-интересното е, че това са предимно възрастни хора – на 70-80 години, които са трудно подвижни и не могат да реагират бързо при опасност. На фона на всичко това не е чудно и защо фирмен микробус реши да мине през пешеходна пътека на бул”Шести септември” до Областната управа откровено на червено. Сигурно е сметнал, че така вероятността да удари пешеходец е по-малка.

Вижте снимки с грубите нарушения.

Камикадзета на 80 пресичат на червено (СНИМКИ)
Камикадзета на 80 пресичат на червено (СНИМКИ)
Камикадзета на 80 пресичат на червено (СНИМКИ)
Камикадзета на 80 пресичат на червено (СНИМКИ)
Камикадзета на 80 пресичат на червено (СНИМКИ)
Камикадзета на 80 пресичат на червено (СНИМКИ)
Камикадзета на 80 пресичат на червено (СНИМКИ)
Камикадзета на 80 пресичат на червено (СНИМКИ)