Изгорелият тази сутрин "Фолксваген Пасат" в Кючук Париж пламнал пред  кварталната бакалия и изкарал акъла на продавачката. "Шофьорът слезе да си купи цигари, остави колата да работи и докато пазаруваше, гледаме тя вече гори. Цялата в пламъци", разказа пред репортер на Марица.бг търговката. Жената много се уплашила, но за късмет пожарникалите дошли за минута-две и изгасили пожара. Обгоряла е само предницата на колата и двигателния отсек. Пострадали няма. Колата е видгната от мястото на произшествието. 

Както Марица.бг вече писа, тази сутрин малко след 7 часа "Фолксваген Пасат" пламна на бул. "Никола Вапцаров". Това е вторият случай на изгоряла кола тази седмица в Пловдив. И при двете вероятната причина е техническа неизправност. /Марица.бг

 

Фолксвагенът пламнал пред бакалията, изкарал акъла на продавачката
Фолксвагенът пламнал пред бакалията, изкарал акъла на продавачката
Фолксвагенът пламнал пред бакалията, изкарал акъла на продавачката
Фолксвагенът пламнал пред бакалията, изкарал акъла на продавачката
Фолксвагенът пламнал пред бакалията, изкарал акъла на продавачката
Фолксвагенът пламнал пред бакалията, изкарал акъла на продавачката
Фолксвагенът пламнал пред бакалията, изкарал акъла на продавачката
Фолксвагенът пламнал пред бакалията, изкарал акъла на продавачката
Фолксвагенът пламнал пред бакалията, изкарал акъла на продавачката
Фолксвагенът пламнал пред бакалията, изкарал акъла на продавачката
Фолксвагенът пламнал пред бакалията, изкарал акъла на продавачката
Фолксвагенът пламнал пред бакалията, изкарал акъла на продавачката