Президентът на Славия Венцислав Стефанов бе удостоен с голямо внимание от страна на домакините на лагера на „белите“ в турския курорт Алания.Стефанов пристигна тази сутрин при „белите“, за да инспектира как протича подготовката на отбора.За боса на Славия има специално определена лимузина, която е с отличителната емблема клуба.Следващата контрола на славистите по време на лагера им в Турция е срещу Заглебие Любин. Стефан Дамянов, специален пратеник на Gong.bg в Турция. Със специалното съдействие на Евима футбол