Локомотив-2 успя да грабне златните медали във Втора група на първенството при набор 2007! Това се случи след голов трилър с Беломорец (Асеновград) завършил 7:5. След успеха момчетата на Аян Садъков са еднолично на върха и кръг преди края си осигуриха първото място в крайното класиране след 12 победи, 1 равенство и нито една загуба.

Победата дойде трудно след много оспорван сблъсък. Първото полувреме не предвещаваше много голове, като завърши 0:0. През втората част Локомотив-2 поведе с два гола. Беломорец успя да обърне в своя полза за 2:3, но това не отказа "черно-белите". В крайна сметка, след упорита гонитба в резултата, Локомотив взе мача със 7:5. Следващата седмица е последния кръг на шампионата и тогава момчетата ще получат своята купа и медали за първото място.

Локомотив-1 също изигра днес поредния си мач от Първа група на Футбол 7. "Черно-белите" се изправиха от 12:00 срещу Марица (Пловдив). "Смърфовете" имаха своите шансове пред гола, но отстъпиха на своя противник с 0:4.