Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 2:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „ЦСКА 1948“ в мач от 21-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

„Сините“ поведоха в резултата в 6-та минута след гол на Михаил Петров, който получи подаване от Христо Аргиров. В 62-та минута последва нова асистенця на Аргиров – този път към Денис Гиведжов, който оформи крайния резултат.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е на второ място в класирането с 50 точки, с пет по-малко от лидера „Лудогорец“.

„Левски“ U17: 1. Александър Марков, 2. Димитър Яръмов, 3. Мартин Борисов, 4. Христо Аргиров, 5. Стоян Добрев, 6. Валентин Иванов (79 – 17. Марио Данчев), 7. Денис Гиведжов (79 – 14. Стилян Шопски), 8. Михаил Петров (к), 9. Стивън Стоянчов, 10. Тарек Жензарли (73 – 19. Никола Кунчев), 11. Норайр Нурикян (60 – 18. Калоян Атанасов).