Локомотив (Пд) постигна две победи при гостуванията си на Национал в Елитните юношески групи:

U15: Национал - Локомотив 0:1

Силен мач и победа в София за момчетата на Добрин Орловски. "Черно-белите" показаха добър футбол и бяха по-активния отбор. В средата на първото полувреме Дариус Дуролари бе фаулиран в наказателното поле и съдията отсъди дузпа. Именно той застана зад топката и реализира единственото попадение в срещата.

U16: Национал - Локомотив 1:2

Момчетата на Даниел Димитров показаха отлична игра и постигнаха обрат над своя противник. "Зелените" откриха в 40-ата минута за 1:0 чрез Кристиян Горянов, но само три по-късно Махир Шерифов се разписа след атака по учебник. В 70-ата минута "черно-белите" организираха нова добра акция, като Марин Раленеков направи 1:2. Франческо Георгиев също бе близо до гол, но нацели гредата. Щабът на Локомотив претендираше и за неотсъдена дузпа по време на двубоя.