Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) постигна победа при домакинството си на Сокол (Марково) в поредния кръг на Югоизточната Трета лига. Възпитаниците на Христо Златински се наложиха с 1:0 над гостите. Единственото попадение в срещата бе дело на Тони Лесов.

Локомотив бе по-активния тим през целия мач. През първата част “черно-белите” направиха редица пропуски пред вратата на Сокол. Мартин Хайдаров, Божидар Костадинов и Иван Михайлов бяха близо до това да изведат пловдивчани напред в резултата.

През втората част нещата на терена не се промениха. Даниел Маджаров на няколко пъти шутира от дистанция, а Петър Андреев също можеше да вкара след удар с глава. В 81-ата минута Локомотив поведе в резултата. Петър Андреев центрира от корнер, а Тони Лесов се разписа с глава за крайното 1:0.

Двубоят бе наблюдаван от Александър Томаш, а също така и част от футболистите от първия отбор бяха на трибуните, за да подкрепят “черно-белите”.