В Севлиево, едноименния тим надигра Боруна (Царева ливада) с 4:0. Срещата е от 20-ия кръг на Северозападната Трета лига. Получи се същинско дерби – безкомпромисна битка, която домакините завършиха с десет футболисти, срещу девет от съперника. Кошмарно начало за гостите. Те загубиха Александър Скорчев още в 10-ата минута заради контузия. След още толкова време съотборника му Йоан Петков получи втори жълт и червен картон. Добрин Петров даде преднина за селекцията на Сашо Ангелов в 26-ата минута. Веднага след почивката Стивиян Макавеев също получи втори жълт и червен картон и двата отбора останаха с по десет футболисти.

Петров пък се разписа още веднъж – 2:0. В 61-ата минута Георги Недков направи резултата категоричен. Към края Никола Арнаудов реализира четвъртото попадение. Станислав Иванов от Боруна пък получи втори жълт и червен картон.