1:1 приключиха в Съединение, местния Гигант и Спартак (Пловдив). Срещата е от 24-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Очакванията за здрава битка се потвърдиха. Течеше 12-ата минута, когато след центриране от корнер, Георги Мавродиев насочи с глава топката в мрежата на пловдивчани. Венцислав Гюзелев изпълни фаул, но вратаря на Гигант Цветан Тодоров спаси. След почивката Спартак натисна, а съперника провеждаше опасни контраатаки. В 72-ата минута съдията отсъди дузпа на гостите, но Цветан Тодоров спаси удара на Тодор Тодоров.

След 180 секунди Георги Коев стреля и стража на пловдивчани Кристиян Милушев отклони с пръстите на ръката топката в гредата. След центриране от фаул се получи двоен рикошет и Мирослав Радев изравни резултата.

Така Спартак не се възползва от равенството на Несебър в Нова Загора.