Юношите на „Левски“ до 15 и до 16 години записаха победа и равенство на стадион „Георги Аспарухов“ срещу връстниците си от „Ботев“ (Пловдив) в мачове от 18-ия кръг на Елитните групи в тези възрасти.

„Левски“ U15 победи с 3:0 връстниците си от Пловдив. „Сините“ откриха резултата още във 2-та минута с гол на Лазар Петров. В 9-та минута Денис Милетиев удвои, а в 15-та Ернан Ангелов оформи класическата победа.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на трето място в класирането с 38 точки.

„Левски“ U15: 1. Дамян Дамянов, 2. Александър Ценов, 3. Калоян Кирилов, 4. Мартин Гайдев, 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев, 7. Мартин Стоянов (78 – 14. Диан Маринов), 8. Ернан Ангелов (41 – 19. Георги Георгиев), 9. Лазар Петров, 10. Георги Камбитов (к) (72 – 13. Томислав Петров), 11. Денис Милетиев.

Юношите на „Левски“ до 16 години завършиха 0:0 с гостите. Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на пето място в класирането с актив от 35 точки.

„Левски“ U16: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антон Манов, 3. Кристиан Манолов, 4. Антонио Георгиев, 5. Андрей Нешев, 6. Сашо Грънчаров, 7. Александър Калчев (75– 16. Кристиян Вутов), 8. Радостин Стоилов, 9. Иво Мотев, 10. Любомир Каракашев, 11. Самуел Велчев (70 – 19. Даниел Драгомиров).