Юношите на „Левски“ до 16 и до 15 години записаха победа и загуба като гости срещу връстниците си от „Арда“ и „Дунав“ в мачове от 17-ия кръг на Елитните групи в тези възрасти.

Юношите на „Левски“ до 16 години победиха с 2:1 връстниците си от „Арда“ на стадиона в Момчилград. Домакините поведоха в резултата в 11-та минута, но „сините“ направиха пълен обрат. В 20-та минута Андрей Нешев изравни след подаване на Радостин Стоилов, а в 62-та минута ролите се размениха и Стоилов вкара победното попадение за „Левски“.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на пето място в класирането с актив от 34 точки.

„Левски“ U16: 1. Мартин Георгиев, 2. Антон Манов, 3. Кристиан Манолов (70 – 16. Кристиян Вутов), 4. Александър Йовчев, 5. Антонио Георгиев (46 – 19. Даниел Драгомиров), 6. Сашо Грънчаров, 7. Александър Калчев (46 – 17. Самуел Велчев), 8. Радостин Стоилов (к), 9. Андрей Нешев (85 – 18. Борислав Георгиев), 10. Любомир Каракашев (75 – 15. Мерт Салим), 11. Иво Мотев.

„Левски“ U15 загуби с 0:3 от връстниците си от „Дунав“ (Русе). Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на трето място в класирането с 35 точки.

„Левски“ U15: 12. Цветан Цветков, 2. Александър Ценов, 3. Реджеп Джугдан, 4. Мартин Гайдев, 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев, 7. Мартин Стоянов, 8. Ернан Ангелов, 9. Лазар Петров, 10. Георги Камбитов (к), 11. Денис Милетиев.

Юношите на „Левски“ до 17 години завършиха наравно – 2:2 на стадион „Берое“ с връстниците си от Стара Загора в мач от 17-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

Головете за „сините“ вкараха Стивън Стоянчов в 50-та и Никола Кунчев в 75-та минути.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е на второ място в класирането с 42 точки, с три по-малко от лидера „Лудогорец“.

„Левски“ U17: 1. Георги Кузов, 2. Мартин Борисов, 3. Александър Кръстев (46 – 19. Стивън Стоянчов), 4. Христо Аргиров, 5. Стоян Добрев, 6. Анатоли Кръстев (85 – 15. Мартин Здравков), 7. Денис Гиведжов, 8. Михаил Петров (к), 9. Никола Кунчев (80 – 17. Норайр Нурикян), 10. Тарек Жензарли (70 – 14. Стилян Шопски), 11. Калоян Атанасов (70 – 16. Марио Данчев).