Юношите младша възраст на Черно море завършиха 0:0 при домакинството си на Локомотив Пловдив в мач от 17-ия кръг на Елитната група до 15 години. Срещата се игра на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост, а „моряците“ на Тодор Колев могат да съжаляват, че не спечелиха трите точки в срещата със „смърфовете“.

През първата част Боян Русинов удари греда и изпусна сам срещу вратаря на домакините. През втората част отново той не озова на страхотна позиция, но стреля над вратата.

В следващия кръг Черно море гостува на Пловдив 2015.

Съставът на Черно море: Лука Маркес, Румен Илиев, Мартин Пенчев, Кристиан Маринов, Симеон Желязков, Росен Диманов, Мариян Михайлов, Георги Цанков, Стефан Монев, Кирил Петров, Боян Русинов (Никола Христов, Стилиян Тодоров, Алекс Чаушев, Йоан Иванчев, Мартин Тодоров, Мариян Стойчев, Павел Славов, Димитър Георгиев).

Талантите на Черно море завършиха 0:0 при гостуването си на Септември София в мач от 27-ия кръг на Елитната група до 17 години. „Моряците“ могат да съжаляват, че не взеха трите точки в тази среща, тъй като имаха 4-5 страхотни положения, но успяха да ги реализират.

Най-чистите ситуации бяха пред Ивайло Димитров и Тони Михайлов. През първото полувреме Димитров бе изведен сам срещу вратаря на домакините и пропусна да отбележи. Същото направи и Тони Михайлов в края на двубоя.

В следващия кръг Черно море приема Лудогорец.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Пресиян Царев, Андрей Христов, Божидар Жечев, Емануил Няголов, Димитър Заимов, Иван Марков, Денислав Хасанов, Ивайло Димитров, Кристиан Михайлов, Тони Михайлов (Георги Монев, Йордан Тодоров, Мартин Ангелов, Денислав Младенов, Васил Касабов).