Спартак Пловдив набор 2007 изигра поредната си контрола от предсезонната подготовка.

‘‘Гладиаторите‘‘ гостуваха на ЦСКА – София 2007, а спарингът завърши без победител, при резултат 3:3.

Двата отбора разделиха по едно полувреме, домакините от София поведоха с 3 гола до почивката. До края на първата част Спартак върна едно попадение, но то не бе зачетено заради маркирана спорна засада.

Това само амбицира пловдивчани да излязат преобразени за второто полувреме и категорично надиграха своя съперник, отбелязвайки 3 гола и изпускайки още поне толкова, не оставяйки шанс на съперника да застраши вратата им.

Севдалин Димитров даде началото с красиво попадение. След него Георги Даскалски озовал се сам срещу вратаря вкара за 3:2. Ивайло Вангелов оформи крайното 3:3 с директен гол от корнер.