Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 2:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Пирин“ (Благоевград) в мач от 11-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

Голове на Стивън Стоянчов в 82-та и Марио Данчев в 88-та минути минути донесоха успеха на „сините“.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е едноличен лидер в класирането с актив от 31 точки, с шест повече от втория „Черно море“.

„Левски“ U17: 1. Александър Марков, 2. Димитър Яръмов, 3. Александър Кръстев, 4. Стилян Шопски, 5. Стоян Добрев, 6. Мартин Здравков (65 – 13. Анатоли Кръстев), 7. Денис Гиведжов (85 – 17. Мартино Йорданов), 8. Михаил Петров (к) (75 – 18. Дарио Стоев), 9. Стивън Стоянчов, 10. Марио Данчев, 11. Стивън Гаоте (46 – 15. Калоян Атанасов).

Юношите на „Левски“ до 15 и до 16 години записаха победи на стадион „Георги Аспарухов“ над връстниците си от „Звезденбург“ (Бургас) в мачове от 11-ия кръг на Елитните групи в тези възрасти.

„Левски“ U15 разгроми с 8:2 гостите. По два гола за успеха отбелязаха Лазар Петров в 7-та и 75-та минути, Ернан Ангелов в 23-та и 38-та минути и Денис Милетиев в 29-та и 32-та минути. По едно попадение добавиха Мартин Стоянов в 62-та и Андрей Попов в 70-та минути.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на трето място в класирането с 28 точки, на 3 от лидера „Лудогорец.

„Левски“ U15: 1. Цветан Цветков, 2. Мартин Гайдев (50 – 15. Денис Стоилков), 3. Пиер Дамянов, 4. Любен Бакърджиев, 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев (41 – 18. Калоян Кирилов), 7. Мартин Стоянов, 8. Ернан Ангелов (41 – 16. Томислав Петров), 9. Лазар Петров, 10. Георги Камбитов (к) (41 – 14. Диан Маринов), 11. Денис Милетиев (60 – 13. Андрей Попов).

Юношите на „Левски“ до 16 години победиха с 2:1 връстниците си от Бургас. Радостин Стоилов откри резултата още във 2-та минута след подаване на Любомир Каракашев. В 55-та минута гостите изравниха, но 8 минути по-късно Иво Мотев вкара победния гол за „сините“.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на трето място в класирането с актив от 24 точки, с три по-малко и мач повече от лидерите „Септември“ и „Лудогорец“.

„Левски“ U16: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антон Манов, 3. Кристиан Манолов, 4. Александър Йовчев, 5. Стоян Лазаров, 6. Сашо Грънчаров, 7. Любомир Каракашев (65 – 18. Георги Денов), 8. Радостин Стоилов, 9. Андрей Нешев (55 – 16. Даниел Драгомиров), 10. Кристиян Вутов (80 – 17. Антонио Георгиев), 11. Иво Мотев.