Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 2:1 като гост връстниците си от „Хебър“ в мач от 10-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

Автогол на играч на домакините във 2-та и попадение на Стивън Стоянчов в 67-та минути донесоха успеха на „сините“, които изпуснаха и дузпа през първото полувреме.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е едноличен лидер в класирането с актив от 28 точки, с три повече от втория „Черно море“.

„Левски“ U17: 1. Георги Кузов, 2. Димитър Яръмов, 3. Александър Кръстев, 4. Христо Аргиров (20 – 18. Калоян Атанасов), 5. Стоян Добрев, 6. Мартин Здравков, 7. Стилян Шопски, 8. Михаил Петров (к), 9. Стивън Стоянчов, 10. Габриел Джантов (30 – 13. Анатоли Кръстев), 11. Стивън Гаоте (80 – 16. Марио Данчев).