„Берое“ U15 спечели домакинството си на ЦСКА-София с 3:1 в среща от Елитната група. Двата тима изиграха равностоен двубой, но момчетата на Павел Димов имаха по-чистите положения и се поздравиха със заслужен успех. Стелиян Христозов откри резултата в 7. минута след точно изпълнена дузпа, а гостите изравниха в средата на полувремето. Двубоят бе решен през втората част, когато „Берое“ отбеляза нови две попадения – отново на Стелиян Христозов и Давид Иванов. Така отборът има актив от 5 т. , а в следващия 9 кръг гостува на „Спартак“ (Плевен). Двубоят е насрочен за 1 октомври от 13:30 ч.

„Берое“ U16 допусна тежка загуба от същия съперник в 8 кръг на Елитната група с 2:10. Двете попадения за „зелените“ бяха дело на Жулиен Евтимов и Михаил Попов. Така тимът остана с актив от 3 т. В следващия си двубой играчите на Атанас Димитров също гостуват на „Спартак“ в Плевен, а мачът започва в 15:30 ч. на 1 октомври.

„Берое“ U14 продължи напред за Купата на БФС, след като днес отстрани „Локомотив“ (Стара Загора) след дузпи. Редовното време завърши 1:1.

В 3 кръг на Зона „Пловдив“ „Берое“ U13 разгроми „Металик“ (Сопот) с 27:0, а Берое U12 също бе категоричен – 20:1 срещу „Арсенал“ (Казанлък)