Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 3:0 като гост връстниците си от „Ботев“ (Пловдив) в мач от 8-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Димитър Яръмов откри резултата за „сините“ в 50-та минута след подаване на Стивън Гаоте. Петнадесет минути по-късно Денис Гиведжов удвои след асистенция на Александър Кръстев. Класическата победа бе оформена от Никола Кунчев в 90-та минута, а подаването бе на Калоян Атанасов. Воденият от треньора Стоян Димов отбор е едноличен лидер в класирането с актив от 22 точки, с четири повече от втория „Лудогорец“.

„Левски“ U17: 1. Александър Марков, 2. Димитър Яръмов, 3. Александър Кръстев, 4. Христо Аргиров (к), 5. Стоян Добрев, 6. Мартин Здравков, 7. Денис Гиведжов (80 – 15. Калоян Атанасов), 8. Марио Данчев (55 – 19. Никола Кунчев), 9. Стивън Стоянчов, 10. Анатоли Кръстев (62 – 18. Валентин Иванов), 11. Стивън Гаоте (80 – 14. Стилян Шопски).

Юношите на „Левски“ записаха победи на стадион „Георги Аспарухов“ над „Национал“ в мачове от 8-ия кръг на Елитните групи до 15 и до 16 години. „Левски“ U15 победи връстниците си с 4:0. Мартин Гайдев откри резултата в 20-та минута, а Ернан Ангелов удвои в 36-та. Габриел Йорданов оформи победата с две попадения – в 46-та от дузпа и 80-та минути. Воденият от треньора Милен Гаджев отбор дели първото място в класирането със „Септември“ с актив от по 22 точки.

„Левски“ U15: 1. Дамян Дамянов, 2. Мартин Стоянов (73 – 14. Диан Маринов), 3. Реджеп Джугдан, 4. Мартин Гайдев, 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев, 7. Лазар Петров(50 – 17. Денис Стоилков), 8. Ернан Ангелов (73 – 13. Денислав Борисов), 9. Габриел Йорданов, 10. Георги Камбитов (к) (60 – 16. Томислав Петров) 11. Денис Милетиев (60 – 19. Пиер Дамянов).

Юношите на „Левски“ до 16 години победиха с 1:0 връстниците си от София. Победното попадение за „сините“ отбеляза Иво Мотев в 24-та минута след асистенция на Самуел Велчев. Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на второ място в класирането с актив от 20 точки.

„Левски“ U16: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антонио Георгиев, 3. Кристиан Манолов, 4. Александър Йовчев, 5. Стоян Лазаров, 6. Антон Манов, 7. Самуел Велчев (80 – 18. Георги Денов), 8. Радостин Стоилов (46 – 16. Даниел Драгомиров), 9. Андрей Нешев (65 – 15. Мерт Салим), 10. Кристиян Вутов, 11. Иво Мотев (90 – 17. Цветелин Младенов).