Юношите на „Левски“ записаха победа и равенство като гости на ФК „Пловдив 2015“ в мачове от 7-ия кръг на Елитните групи до 15 и до 17 години.

„Левски“ U15 победи връстниците си домакините с 4:0. Денис Милетиев откри резултата в 3-та минута, а Мартин Гайдев удвои две минути по-късно. Денислав Василев оформи победата с две попадения – в 24-та и 57-та минути.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор дели първото място в класирането със „Септември“ с актив от по 19 точки.

„Левски“ U15: 12. Цветан Цветков (70 – 1. Денислав Димитров), 2. Мартин Гайдев, 3. Пиер Дамянов, 4. Андрей Попов (50 – 13. Георги Георгиев), 5. Реджеп Джугдан, 6. Денислав Василев, 7. Мартин Стоянов (60 – 16. Томислав Петров), 8. Калоян Кирилов (50 – 19. Никола Младенов), 9. Лазар Петров, 10. Георги Камбитов (к) (60 – 15. Диан Маринов), 11. Денис Милетиев.

Юношите на „Левски“ до 16 години завършиха 2:2 с връстниците си от Пловдив. „Сините“ поведоха с 2:0 след гол на Самуел Велчев в 40-та и автогол на футболист на домакините в 51-та минути, но допуснаха изравняване.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на трето място в класирането с актив от 17 точки.

„Левски“ U16: 1.Мартин Георгиев, 2. Самуел Велчев (76 – 16. Даниел Драгомиров), 3. Кристиан Манолов (60 – 18. Антонио Георгиев), 4. Александър Йовчев, 5. Стоян Лазаров, 6. Антон Манов, 7. Любомир Каракашев, 8. Радостин Стоилов (к), 9. Андрей Нешев (60 – 17. Георги Денов), 10. Кристиян Вутов, 11. Иво Мотев.

Юношите на „Левски“ до 17 години завършиха 0:0 на стадион „Георги Аспарухов“ с връстниците си от „Черно море“ в мач от 7-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Нападателят на „сините“ Стивън Гаоте изпусна дузпа в 15-та минута.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е едноличен лидер в класирането с актив от 19 точки.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Александър Марков, 2. Мартин Борисов (35 – 15. Димитър Яръмов), 3. Александър Кръстев (54 – 17. Денис Гиведжов), 4. Христо Аргиров, 5. Стоян Добрев, 6. Мартин Здравков (54 – 18. Марио Данчев), 7. Нораир Нурикян, 8. Михаил Петров (к), 9. Никола Кунчев (54 – 19. Стивън Стоянчов), 10. Валентин Иванов (70 – 20. Дарин Стоев), 11. Стивън Гаоте.