„Берое“ II победи гостуващия тим на „Секирово“ (Раковски) с 3:0 в среща от 7 кръг на ЮИ Трета лига. Първото полувреме завърши без отбелязан гол, а само две минути след подновяване на играта домакините поведоха с гол на Деян Иванов. Стефан Димитров удвои преднината за „зелените“, а Мирослав Мирчев оформи крайното 3:0.

Така момчетата на Тодор Станев вече имат в актива си 9 т. и заемат 13 позиция. В следващия кръг те гостуват на „Гигант“ (Съединиение), а мачът е насрочен з 23 септември от 17 ч.

„Берое“ U17 пък завърши при зрелищното 3:3 в домакинството си на „Национал“ в среща от 7 кръг на Елитната група. Марко Пантов даде преднина за „зелените“ още в 7. минута, но гостите успяха да изравнят само 6 минути по-късно. Те дори поведоха в резултата с гол в добавеното време на първата част. Второто полувреме започна вихрено за момчетата на Иван Желев, които удариха греда почти веднага след подновяването, а с попадения на Валентин Йорданов и Ивайло Иванов те все пак обърнаха развоя до 3:2. В 64. минута обаче гостите отново изравниха, а резултатът се запази до края на двубоя, въпреки че и двата тима имаха своите шансове да спечелят. Кристиян Горянов 11', пак той в 45' и Кирил Котев отбелязаха головете за столичани.

Така „Берое“ до 17 г. има в актива си 8 т. и се намира на 8 място. В следващия кръг отборът гостува на „Хебър“ в Пазарджик, а мачът започва в 13:30 ч. на 23 септември.

„Берое“ U14 разби „Спартак“ (Пловдив) с 6:0, а „Берое“ U9 победи „Шампион“ с 5:0, но загуби от „Траяна“ с 3:4