Юношите на „Левски“ до 17 години записаха шеста поредна победа след успех с 1:0 като гост на връстниците си от „ЦСКА 1948“ в мач от 6-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Победното попадение за „сините“ отбеляза Стивън Гаоте в 36-та минута.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е едноличен лидер в класирането с пълен актив след първите шест кръга – шест победи от шест мача и актив от 18 точки.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Александър Марков, 2. Нораир Нурикян, 3. Мартин Борисов, 4. Христо Аргиров, 5. Стоян Добрев, 6. Мартин Здравков, 7. Денис Гиведжов (87 – 15. Александър Кръстев), 8. Михаил Петров (к) (87 – 16. Димитър Яръмов), 9. Стивън Стоянчов (77 – 19. Никола Кунчев), 10. Валентин Иванов (63 – 17. Калоян Атанасов), 11. Стивън Гаоте (77 – 14. Стилян Шопски).

Юношите на „Левски“ до 16 години победиха с 2:1 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Пирин“ (Благоевград). Гостите излязоха напред в резултата в самото начало на второто полувреме, но Андрей Нешев изравни в 62-та минута. Иво Мотев донесе победата с точно отбелязана дузпа в 69-та минута.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на първо място в класирането с актив от 16 точки.

Съставът на „Левски“ U16: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антон Манов, 3. Кристиан Манолов, 4. Александър Йовчев, 5. Стоян Лазаров, 6. Сашо Грънчаров (39 – 14. Самуел Велчев), 7. Георги Денов (51 – 16. Даниел Драгомиров), 8. Радостин Стоилов, 9. Андрей Нешев (80 – 17. Цветелин Младенов), 10. Кристиян Вутов (80 – 15. Мерт Салим), 11. Иво Мотев.

Юношите на „Левски“ до 15 години разгромиха на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Черно море“ в мач от 6-ия кръг на Елитната група до 15 години. Хеттрик за „сините“ отбеляза Лазар Петров – в 5-та, 24-та и 60-та минути. Два гола добави Ернан Ангелов – в 46-та и 48-та минути. По веднъж се разписаха Денис Милетиев в 14-та, Мартин Стоянов в 19-та и Денислав Василев в 42-та минути.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на първо място в класирането с актив от 16 точки.

„Левски“ U15: 1. Дамян Дамянов, 2. Любен Бакърджиев, 3. Калоян Кирилов (52 – 15. Пиер Дамянов), 4. Андрей Попов (58 – 20. Георги Георгиев), 5. Реджеп Джугдан, 6. Денислав Василев (52 – 14. Диан Маринов), 7. Мартин Стоянов (58 – 16. Денис Стоилков), 8. Ернан Ангелов, 9. Лазар Петров (61 – 18. Никола Младенов), 10. Георги Камбитов (к), 11. Денис Милетиев.