Отборът на Септември София записа втора поредна победа в елитната юношеска група до 17 години. Играчите на Младен Стоев изиграха отличен двубой и победиха като гост Пирин Благоевград. Те не оставиха никакви шансове на "орлетата" и заслужено се поздравиха с победа с резултат 2:0. Попадения на Димитър Василев и Ангел Ганев донесоха трите точки за Септември.

Отборът на Септември София записа 5 поредна победа в елитната юношеска група до 16 години. Играчите на Петър Василев победиха Славия с 2:1, като направиха пълен обрат през втората част. Гостите поведоха през първото полувреме, след грешка при изнасяне на топката, а вратаря на "белите" направи отлични спасявания, които запазиха мрежата им суха. Победата за септемврийци дойде след голове на Мартин Йорданов и Теодор Гюров.

Отборът на Септември София записа нова победа в елитната юношеска група до 15 години. Възпитаниците на Ясен Даскалов победиха Славия с 2:1 в здрав мач, който предложи всичко на зрителите. Гостите поведоха след грешка на стража на септемврийци, а два гола на Виктор Добрев донесоха обрата и победата в срещата.