Пирин U16 победи Хебър с убедителното 4:0 в двубой от 5-ия кръг на Елитната група.

“Орлетата” поведоха чрез Марио Янков, който не остави шанс на вратаря след попадение от 25 метра.

Ивайло Иванов беше точен за 2:0 няколко минути по-късно, след късо изпълнение на пряк свободен удар и далечен изстрел.

През втората част футболистите на Радослав Бачев стигнаха до няколко чисти ситуация, но при само 2 от тях се стигна до попадения, дело на Мартин Гогов и Марио Янков.

Вратарят Дениел Гръчки също беше на висота, отразявайки опасни удари на играчите на Хебър.

В следващият кръг, Пирин U16 гостува на Левски. Срещата ще се състои на 2 септември от 17:00 часа на помощния изкуствен терен на стадион “Георги Аспарухов”.