Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 4:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Етър“ в мач от 5-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Това бе пета поредна победа за водения от треньора Стоян Димов отбор. Два гола за „сините“ отбеляза Стивън Гаоте – в 45-та и 68-та минути, а по веднъж се разписаха Денис Гиведжов в 40-та и Дарин Стоев в 63-та минути.

„Левски“ е едноличен лидер в класирането с пълен актив след първите пет кръга – пет победи от пет мача и актив от 15 точки.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Георги Кузов, 2. Стилян Шопски, 3. Мартин Борисов, 4. Христо Аргиров, 5. Стоян Добрев, 6. Мартин Здравков (60 – 14. Дарин Стоев), 7. Денис Гиведжов, 8. Михаил Петров (к) (75 – 13. Анатоли Кръстев), 9. Стивън Стоянчов (75 – 19. Никола Кунчев), 10. Габриел Джантов (69 – 18. Марио Данчев), 11. Стивън Гаоте (69 – 17. Нораир Нурикян).

Юношите на „Левски“ записаха победи при гостувананията си на „Спартак“ (Плевен) в мачове от 5-ия кръг на Елитните групи до 15 и до 16 години.

„Левски“ U15 победи с 6:2 с връстниците си от Плевен. По два гола за „сините“ отбелязаха Габриел Йорданов в 4-та и 46-та минути и Денис Милетиев в 42-та и 55-та минута. По едно попадение добавиха Лазар Петров в 31-та и Никола Младенов в 76-та минути.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор дели първото място в класирането с „Лудогорец“ и „Септември“ с актив от 13 точки.

„Левски“ U15: 1. Дамян Дамянов (58 – 12. Цветан Цветков), 2. Мартин Стоянов (58 – 20. Денис Стоилков), 3. Пиер Дамянов, 4. Андрей Попов, 5. Реджеп Джугдан (41 – 15. Калоян Кирилов), 6. Денислав Василев, 7. Лазар Петров, 8. Томислав Петров (68 – 16. Диан Маринов), 9. Габриел Йорданов (к) (58 – 17. Никола Младенов), 10. Ернан Ангелов, 11. Денис Милетиев.

Юношите на „Левски“ до 16 години разгромиха домакините с 6:1. Хеттрик за „сините“ отбеляза Иво Мотев – в 5-та, 21-та и 47-та минути, а едно попадение добавиха Андрей Нешев в 9-та, Цветелин Младенов в 63-та и Любомир Каракашев в 64-та минути.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор дели първото място в класирането с „Национал“ с актив от 13 точки.

Съставът на „Левски“ U16: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антон Манов, 3. Кристиан Манолов (66 – 13. Николай Миланов), 4. Антонио Георгиев (52 – 14. Александър Йовчев), 5. Стоян Лазаров, 6. Сашо Грънчаров (52 – 15. Мерт Салим), 7. Любомир Каракашев, 8., 9. Андрей Нешев (52 – 17. Цветелин Младенов), 10. Кристиян Вутов, 11. Иво Мотев, 19. Георги Денов (66 – 16. Даниел Драгомиров).