Левски се изправи срещу ЦСКА - София в двубой от междинния четвърти кръг на Елитната група до 15 години. Срещата започна отлично за "червените", които поведоха в резултата още в третата минута с гол на Владислав Величков.

Малко след средата на първата част "сините" изравниха. Денис Милитиев изпълни ъглов удар и след като топката се отби в гредата влезе във вратата. При резултат 1:1 дойде и почивката. Второто полувреме започна с натиск на Левски и Лазар Петров бе близо до попадение, след като засече с глава добро центриране, но вратарят на ЦСКА - София Цветомир Манолов се намеси добре.

Минута преди края на мача Габриел Йорданов донесе победата на "сините". Той отбеляза стахотно попадние със задна ножица след корнер. Така Левски спря серията на ЦСКА - София от три поредни победи.

Юношите на „Левски“ до 16 години завършиха 0:0 с връстниците си от „ЦСКА-София“ на стадион „Георги Аспарухов“ в мач от 4-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е с актив от 10 точки след първите четири кръга от надпреварата.

Съставът на „Левски“ U16: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антон Манов, 3. Самуел Велчев (20 – 13. Кристиан Манолов), 4. Александър Йовчев, 5. Стоян Лазаров, 6. Сашо Грънчаров, 7. Любомир Каракашев, 8. Радостин Стоилов, 9. Андрей Нешев, 10. Кристиян Вутов (65 – 16. Даниел Драгомиров), 11. Иво Мотев.

Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 2:0 като гост връстниците си от „Славия“ в мач от 4-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Това бе четвърта поредна победа за водения от треньора Стоян Димов отбор. Михаил Петров откри за „сините“ в 13-та минута, а Денис Гиведжов оформи крайния резултат в 89-та минута.

„Левски“ е с пълен актив след първите четири кръга – четири победи от четири мача и актив от с 12 точки.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Георги Кузов, 2. Димитър Яръмов (46 – 15. Александър Кръстев), 3. Мартин Борисов, 4. Христо Аргиров, 5. Стоян Добрев, 6. Валентин Иванов (60 – 16. Мартин Здравков), 7. Нораир Нурикян (75 – 14. Стилян Шопски), 8. Михаил Петров (к), 9. Никола Кунчев (60 – 19. Стивън Стоянчов), 10. Габриел Джантов, 11. Стивън Гаоте (60 – 17. Денис Гиведжов).