Юношите на „Левски“ записаха победа и равенство в гостувананията си на „Ботев“ (Пловдив) в мачове от 3-ия кръг на Елитните групи до 16 и до 15 години.

„Левски“ U16 победи домакините с 3:1. Два гола за „сините“ отбеляза Андрей Нешев – в 48-та и 84-та минути, а едно попадение добави Радостин Стоилов в 42-та минута.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е с пълен актив след първите три кръга – три победи от три мача.

Съставът на „Левски“ U16: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антон Манов, 3. Самуел Велчев, 4. Александър Йовчев, 5. Стоян Лазаров, 6. Сашо Грънчаров, 7. Любомир Каракашев (74 – 13. Кристиан Манолов), 8. Радостин Стоилов, 9. Андрей Нешев, 10. Кристиян Вутов (71 – 18. Георги Денов), 11. Иво Мотев (65 – 16. Даниел Драгомиров).

Юношите на „Левски“ до 15 години завършиха 2:2 с връстниците си от Пловдив. Домакините поведоха в 23-та минута, но „сините“ обърнаха резултата с голове на Мартин Стоянов в 48-та и Габриел Йорданов в 62-та минути. „Ботев“ стигна до равенството с попадение в 65-та минута.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е с актив от 7 точки след първите три кръга на надпреварата.

„Левски“ U15: 1. Дамян Дамянов, 2. Мартин Гайдев (63 – 19. Георги Георгиев), 3. Калоян Кирилов, 4. Любен Бакърджиев, 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев, 7. Лазар Петров (63 – 17. Ернан Ангелов), 8. Денис Милетиев, 9. Габриел Йорданов, 10. Георги Камбитов (к), 11. Мартин Стоянов.