Юношите на „Левски“ до 15 години победиха с 3:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Дунав“ (Русе) в мач от 2-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Гостите си отбелязаха автогол още в 1-та минута на мача, а два гола за „сините“ за класическата победа отбеляза Габриел Йорданов – в 27-та и 44-та минути.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е с пълен актив след първите два кръга – две победи от два мача.

„Левски“ U15: 1. Цветан Цветков, 2. Георги Георгиев, 3. Пиер Дамянов (41 – 18. Реджеп Джугдан), 4. Любен Бакърджиев (61 – 17. Андрей Попов), 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев, 7. Лазар Петров (61 – 20. Денис Стоилков), 8. Денис Милетиев, 9. Габриел Йорданов, 10. Георги Камбитов (к) (70 – 14. Диан Маринов), 11. Мартин Стоянов (55 – 16. Томислав Петров).