Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 2:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Берое“ в мач от 2-ия кръг на Елитната група до 17 години. Стивън Стоянчов откри резултата за водения от треньора Стоян Димов тим в 33-та минута след асистенция на Стоян Добрев. Две минути преди края на първата част „Левски“ остана с човек по-малко след червен картон на вратаря Александър Марков. В 61-та минута Стивън Гаоте оформи крайния резултат в мача.

„Сините“ са с пълен актив след първите два кръга – две победи от два мача.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Александър Марков, 2. Мартин Борисов, 3. Александър Кръстев (81 – 15. Димитър Яръмов), 4. Христо Аргиров, 5. Стоян Добрев, 6. Валентин Иванов (43 – 12. Георги Кузов, 7. Денис Гиведжов (61 – 17. Нораир Нурикян), 8. Михаил Петров (к), 9. Стивън Стоянчов (61 – 19. Никола Кунчев), 10. Габриел Джантов (79 – 13. Анатоли Кръстев), 11. Стивън Гаоте.

Юношите на „Левски“ до 16 години разгромиха с 5:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Арда“ (Кърджали) в мач от 2-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Два гола за „сините“ отбеляза Иво Мотев – в 33-та и 81-та минути, а по едно попадение добавиха Радостин Стоилов в 37-та, Любомир Каракашев в 63-та и Андрей Нешев в 77-та минути.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е с пълен актив след първите два кръга – две победи от два мача.

Съставът на „Левски“ U16: 1. Мартин Георгиев, 2. Антон Манов, 4. Александър Йовчев (70 – 16. Даниел Драгомиров), 5. Стоян Лазаров, 6. Сашо Грънчаров, 7. Любомир Каракашев (77 – 13. Николай Миланов), 8. Радостин Стоилов (к) (77 – 14. Антонио Георгиев), 9. Андрей Нешев (77 – 18. Георги Денев), 10. Кристиян Вутов (70 – 15. Мерт Селим), 11. Иво Мотев (84 – 19. Красимир Миланов), 20. Самуел Велчев.

В Елитната група до 15 години Левски срази с 3:0 Дунав.