„Берое“ II загуби от „Карнобат“ с 0:1 на старта на новия сезон в ЮИ Трета Лига. Гостите отбелязаха единственото попадение в 70. минута от спорна дузпа, реализирана от Даниел Стаматов. Двата тима изиграха равностоен мач и имаха своите положения, но други попадения не паднаха. В следващия кръг момчетата на Тодор Станев гостуват на „Розова долина“, а срещата е насрочена за 12 август от 18 ч.

„Берое“ U17 започна новия сезон в Елитната група с домакинска победа над „Локомотив“ (Пловдив) с 3:0. Първата част бе много динамична с редица положения пред двете врати, но още до 30. минута „зелените“ водеха с 2:0 след попадения на Мирослав Георгиев и Валентин Йорданов. През второто полувреме „Берое“ държеше инициативата, а „черно-белите“ останаха и с човек по-малко. Крайният резултат бе оформен от Теодор Стефанов. В следващия кръг момчетата на Иван Желев гостуват на „Левски“ в София, а мачът все още не насрочен с точен ден и час.