Босът на Лудогорец Кирил Домусчиев изгледа емоционално контролата на разградчани със Стяуа в турския курорт Белек. Лудогорец победи с 3:0, а след двубоя Домусчиев влезе в съблекалнята при футболистите, за да ги поздрави.
Кирил Домусчиев не бе много словоохотлив пред журналистите и заяви:
„Не, не, няма тема, няма да коментирам.“
На въпрос дали е в добро настроение, Домусчиев отговори: „Е, като биеш...“
„Вие коментирайте, нали разбирате от футбол журналистите, коментирайте вие“, каза още собственикът на Лудогорец.
Попитан, дали е доволен от показаното от тима по време на подготовката, той отговори: „Казах ви, че съм доволен. Няма какво повече да коментирам.“
На въпрос, дали не е ядосан от грубата игра на Стяуа, Домусчиев само замълча.
Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS
Коментирай