Пирин Благоевград направи второ нулево равенство по време на лагера в Алания.
Орлетата завършиха наравно с елитния полски Подбедскидже на терените на Голд Сити.
Само преди два дни в Сиде възпитаниците на Наджи Шенсой направиха 0:0 и с румънския Волунтари.
В сравнение с този мач Шенсой бе направил четири промени в стартовия състав. Той започна с: Костов, Башлиев, Виячки, Сандев, Попев, Сандански, Траянов, Бенгюзов , Генов, Д. Младенов и Тошев. След почивката в игра влязоха почти всички състезатели без контузения Маркиньос, който пропусна и първата контрола в Турция.
Благоевградчани пропуснаха отново няколко положения през първото полувреме, както и преди дни срещу румънците.
Орлетата ще изиграят три контроли за пет дни. Първата бе днес, а втората ще бъде на 3-ти февруари с грузинския Мерани от 15.30 часа отново на терените в Голд Сити.
Ден по-късно е и проверката с втородивизионния казахстански Каспий Актау.
Стефан Дамянов, специален пратеник на Gong.bg в Турция. Със специалното съдействие на Евима футбол
Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS
Коментирай