Луис Енрике за изказването на Ракитич: Не ме питайте сега
Jan 18, 2017, 6:36 PM
1
102
Наставникът на Барселона Луис Енрике отказа да направи задълбочен коментар за изказването на Иван Ракитич. Както е известно, хърватинът каза, че би се хвърлил от мост заради треньора си. Специалистът помоли представителите на медиите да не се навлиза много в тази тема, като отбеляза, че Ракитич е прекрасен човек и професионалист.„Иван е чудесен човек. В миналото, в настоящото, в бъдещето. Ключът е всички играчи да са на разположение“, каза Луис Енрике.„Това интервю стана много дълго...По-добре да не задълбочаваме темата около Ракитич сега. Ракитич е човек за пример – както на терена, така и извън него. Аз няма да отдам голямо значение на изявленията“, каза Енрике по случай изказването на хърватина.За предстоящия мач с Реал Сосиедад от четвъртфиналите на Купата на Краля, Енрике каза: „Не сме се подготвяли по някакъв специален начин. Във всеки мач искаме да побеждавам. Сосиедад е опасен отбор“.„Ако спечелим този мач, това ще бъде сериозна крака напред. Няма да е решаваща, но ще е важна. Елиминацията ще бъде сложна, особено при все, че ще гостуваме на този стадион („Аноета“). Всички сме наясно, че се касае до един футболен център“, обясни още Енрике.Двубоят между Реал Сосиедад и Барселона е в четвъртък, 19 януари, от 22.15 часа. Ответната среща е на 26 януари.Коментирай