Футболистите на Левски получиха почивен ден след тежката програма от тренировки на подготвителния лагер в Кипър. Целта на почивката е да може тимът да е свеж за предстоящата контрола с Виторул на 20 януари.
Така играчите имаха около два часа за разходка из Ларнака, в които успяха да разгледат града. След нея футболистите на "сините" все пак решиха да проведат тренировка, но и да се позабавляват.
Отборът си спретна "тийм билдинг", с който разнообрази тежката програма с различни забавни игри.
Коментирай
В Левски се разнообразиха със смях и забавни игри
Jan 18, 2017, 2:28 PM
0
88