Мениджърът на Селтик Мартин О'Нийл сподели, че се чувства много по-добре. Той пропусна последния мач на тима и няколко дни бе далеч от тренировъчното игрище, след като беше в болница, където е претърпял "малка" процедура.
74-годишният специалист е прекарал една нощ в болница. Той не водеше отбора при успеха му над Килмарнък в неделя, но е говорил с играчите преди двубоя. Попитан как се чувства, той заяви пред клубния сайт: "Много по-добре, поне от миналата седмица. Няколко болежки се събраха в едно, за съжаление, но се оправям".
Martin O'Neill provides health update after hospital stay for 'small procedure' https://t.co/nA1JE6hDTo
— Glasgow Times (@Glasgow_Times) August 13, 2026
Мартин О'Нийл e един от най-важните треньори в кариерата на бившия капитан на българския национален отбор Стилиян Петров. Той го привлича в Селтик през 1999 г., а по-късно го взима и в Астън Вила.
Следвай ни:Снимки: Imago