Президентът на Славия Венцеслав Стефанов излезе със заповед в официалния сайт на клуба. Бизнесменът забрани участието на всички отбори на “белите” в лагери и турнири на национално ниво. Забраната идва след трагедията на магистрала “Тракия”, в която загинаха трима души, включително и двама юноши на Славия.

Ето какво пише Стефанов:

Заповядам да се прекратят участията в лагери и турнири на национално ниво на отборите на ПФК Славия във всички възрастови групи без изрично мое нареждане и разрешение.

Отсега нататък пътуванията на отборите на клуба да се извършват само с лицензирани превозни средства.

Венцеслав Стефанов
Президент на ПФК Славия 1913 АД

Следвай ни: