Галин Димов, братята Генчо и Коста Далеви няма да играят повече за едноименния тим на Несебър. Тримата бяха част от отбора, спечелил първенството на Югоизточната Трета лига. Първият беше сред най-опитните футболисти в състава през последния сезон. Димов ще продължи в Нефтохимик (Бургас). Несебър вече даде ход на подготовката си за новия сезон във Втора лига. Работи се по комплектоването на състава за предстоящата кампания.

Следвай ни: