В 19:30 часа тази вечер лидерът в класирането на Евролигата Олимпиакос излиза в "Арена София" срещу играещия у нас домакинските си срещи в най-престижното баскетболно клубно състезание на Стария континент Апоел Тел Авив. Двубоят между отбора на Александър Везенков и Апоел е от предпоследния 37-и кръг на Евролигата.
“Червено-белите” от Пирея са на върха в класирането с 24 победи и 12 загуби, като преди два надиграха у дома Реал Мадрид. Апоел пък се разправи в “Арена София”, също във вторник, с действащия шампион Фенербахче и е четвърти с баланс 23-12.
Двата тима вече премериха веднъж силите си по-рано през сезона. В последния ден на октомври Олимпиакос пречупи Апоел с 62:58 в Пирея, а Везенков записа 14 точки и 4 борби.
Следвай ни: