Новините са в @PlovdivDerby в Telegram

Бившият юридически съветник на Ботев (Пловдив) – Рашко Стоянов, отговори на финансовия благодетел на „канарчетата“ Илиян Филипов. Вчера бизнесменът информира, че именно Стоянов е причината сметките на клуба да бъдат блокирани.

Sportal.bg потърси бившия директор на „жълто-черните“, който изрази мнение, че „постоянното намиране на външни врагове е с цел да се прикрият реалните проблеми в управлението. Стоянов не пожела да коментира други теми, свързани с неговото име, като една от най-любопитните е, че договорът му е бил със завишена неустойка при напускане.

„Нещата в Ботев (Пловдив) не вървят и това е видно за всички. Не е тайна, че клубът се управлява еднолично от г-н Илиян Филипов, който носи цялата отговорност за случващото се.

Според мен постоянното намиране на „външни врагове“, в лицето на БФС, съдиите, притежателите на ТВ-правата, руснаците, бившите служители на клуба и част от феновете, е с цел да се прикрият реалните проблеми в управлението на клуба и липсата на ясна стратегия за развитието му и да се отклони вниманието на ботевистката общност в друга посока. Съчувствам му и му желая успех, защото неговият неуспех е неуспех и за любимия ми клуб“, сподели Стоянов пред нашата медия.