Един от най-добрите футболисти на Пари Сен Жермен - мароканският национал Ашраф Хакими, вярва, че отборът му може да защити титлата си в Шампионската лига. Крайният защитник каза това в интервю за Canal+.

"Дали сме фаворити? Не знам, не мисля. Силни сме, но има отбори, които привлякоха много играчи. Ние ще останем концентрирани, ще вървим по пътя си и ще мислим за всеки мач. Кои са фаворитите? Реал Мадрид, Барселона, Ливърпул привлече много играчи, Манчестър Сити. Ние също, готови сме за това", каза Хакими.

🚨🚨Hakimi :

« ON VA ESSAYER DE FAIRE LE BACK TO BACK »😳

(Canal+) pic.twitter.com/HPbcID8asL

— MEGA PSG 🇵🇸 (@MegaPSG_) August 9, 2025

Той обясни голямата победа на ПСЖ над Реал Мадрид на полуфинала на Световното клубно първенство с 4:0 с това, че отборът му е бил "по-добре физически, по-добре подготвен и с по-добра настройка".

На ПСЖ му предстои мач за Суперкупата на Европа срещу Тотнъм на 13 август в Удине. На 28 август френският шампион ще научи съперниците си в новия сезон на Шампионската лига, а финалът на турнира е на 30 май следващата година в Будапеща.

Следвай ни:

Снимки: Gettyimages