Крилото на ЦСКА Зюмюр Бютучи бе отстранен от първия тим, обявиха "червените" чрез официалния си сайт. Причината е в нарушаване на дисциплината и лошо поведение.
"Офанзивният футболист Зюмюр Бютучи ще се готви с втория отбор на ЦСКА. Решението е взето от старши-треньора Душан Керкез поради нарушаване на дисциплината и поведение, което е несъвместимо с професионалните стандарти и вътрешния ред в клуба.
"ЦСКА винаги е отстоявал принципите на отговорност, уважение и колективен дух. Всеки, който носи червената фланелка, е длъжен да ги спазва", гласи съобщението на клуба.
ЦСКА винаги е отстоявал принципите на отговорност, уважение и колективен дух. Всеки, който носи червената фланелка, е длъжен да ги спазва.