След зрелищните турнири, които се проведоха във Варна и Бургас, лятната обиколка на Sesame 3x3 Basketball Summer Tour 2025 достига своята екзотична крайбрежна спирка. Приморско ще бъде последната дестинация преди големия финал в София.

На 3 август на Централния площад 12 отбора ще се борят за голямата награда от 2000 лева, като началото е от 12:00 часа. Победителят ще си осигури квота за финалите в София на 7 септември.

Очакват ви много баскетболни емоции, музика, игри с публиката и забавления. Програмата е готова и можете да я видите тук. Освен това турнира можете да гледате пряко и в нашия YouTube канал.

Турнирът се провежда с любезното съдействие на кмета на град Приморско – Иван Гайков, който подкрепя спорта и младежките инициативи.

Снимка: БФБаскетбол

Следвай ни: