Бъдещото попълнение на Наполи Ноа Ланг вече минава медицинските тестове преди финализирането на трансфера си от ПСВ Айндховен. Това се случва в клиника в Рим, където той пристигна снощи.
.@sscnapoli, Noa Lang è arrivato a Villa Stuart per le visite mediche pic.twitter.com/WQdOlSIp3M
— Gianluca Di Marzio (@DiMarzio) July 15, 2025
За Ланг шампионът на Италия ще плати 25 млн. евро, а допълнителни 5 млн. ще залегнат като клаузи. Играчът ще подпише за 5 години и ще получава по 2,5 млн. евро на сезон.
26-годишният Ноа Ланг, който действа в атака по крилата, е юноша на Аякс, но през последните два сезона беше в ПСВ. Баща му е от суринамски произход, а майка му е нидерландка.
Той ще се превърне в третия нов играч на Наполи след Кевин Де Бройне и защитника Лука Марианучи от Емполи. Клубът е на крачка и от привличането на още един нидерландец - Сам Бойкема (защитник) от Болоня.
Следвай ни: